Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsünün etkileri, yapılan bağlamanın niyetlerini ifade eder. Başka bir deyiş ile, herkes bağlama büyüsünü eşler arasında yapılıyor sanıyor olsa bile aslında bu bir irade büyüsüdür. Aile arasında yapılış şekilleri bile çeşitlenebilmektedir. Anne, tüm aileye yaptırabilir. Baba çocuğa yaptırabilir. Baba anneye yaptırabilir gibi sayısız örnek mevcuttur. Ayrıca arkadaşlar arasında, flört aşamasında olan kişiler arasında, kardeşler arasında ve aklınıza gelen her türlü ikili ilişki arasında yapılabilmesi mümkündür. Burada amaç genellikle büyü yapılan kişinin, büyüyü yaptıran kişiye karşı koşulsuz şartsız bağlılık hissettiği gerçeğidir.

Haliyle etkiler de, kimler arasında hangi niyetlerle yapıldığına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin arkadaşlar arasında yapıldığında büyüyü yaptıran kişi, büyü yapılan kişinin bağlılık hissini kötüye kullanarak ona istemeyeceği şeyler yaptırabilme kabiliyetine sahip olabilmektedir.

Bağlama Büyülerinin Eşler Üzerindeki Etkileri

Bağlama büyüleri eşler arasında yapıldığında, sadakat ve tutkulu bir bağ kurma amacı taşır. Büyü yapılan eş, büyüyü yaptıran eşe karşı çok hassas ve zaaf dolu olacaktır. Gözü ondan başkasını görmediği gibi, onun sözlerini her şeyin ötesinde tutabilir. Yani büyüyü yaptıran eşin istedikleri, hiçbir şekilde tartışılmaz ve doğrudan kabul edilir.

Büyü yapılan kişide çoğunlukla büyük negatif etkiler görülmez. Ancak eğer büyüyü yaptıran eş, zulüm amacı güdüyor ve kötü bir niyet ile eşinin iradesini kullanıyor ise o zaman durum daha karmaşık bir hal alabilmektedir.

Bağlama Büyüsünün İrade Üzerindeki Etkisi

Bağlama büyüsü tam olarak irade üzerinde etki kuran bir büyüdür. Yani ismi her ne kadar bağlanmak fiilinden geliyor olsa da, büyü yapılan kişinin sadakatinden çok iradesi bağlanır. Kendine aykırı durumlarda hareket edebilir ve normal şartlar altında kabul edemeyeceği durumları kabul edebilir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here