Süryani Büyüsü

Pek çok topluluk, özellikle manevi ilimler üzerinde bilgi sahibi olan pek çok topluluk Süryani büyüsü için ”büyülerin büyüsü” lakabını takmıştır. Yaşanması mümkün görülmeyen pek çok olayı bile mümkün hale getirebilir. Pek çok kişi zengin olabilmek için, define bulabilmek için, düşmanına zarar verebilmek için, başarılı olabilmek için ya da sevdiğine kavuşabilmek için bu işlemi yaptırmıştır. Filmlere bile konu olabilecek kadar muazzam bir işlemdir ki bu işlemi yapabilen kişi sayısı da oldukça azdır. Hatta bozabilen kişi sayısı daha da azdır. Çoğu zaman cinler üzerinde tam hakimiyet kurabilen kişiler tarafından yapılır ve bozulur.

Büyünün ortaya çıkışı, çok eski bir çağı ifade etmez. Yani antik bir büyü değildir. Aksine orta çağ Hıristiyanları tarafından ilk kez kullanılmıştır. Bunlar elbette tahmin edebileceğiniz gibi Süryani topluluklarıdır.

Süryani Büyüsünün Niyetleri Nelerdir

Süryani büyüsünün niyetleri, büyünün bir metot olması nedeniyle tek ya da birkaç yönlü değildir. Örneğin bağlama büyüsü, birkaç farklı bağlama amacı ile yapılabilir. Ama Süryani büyüleri aklınıza gelen ve hatta gelmeyen her türlü amacı içeriyor olabilir. Bu amaçlar kişinin iyiliği için de düşünülebilir, kötülüğü için de düşünülebilir.

Süryani büyülerinde niyete göre de çeşitli etkiler görülür. Kötü niyetle yapıldığında bu etkiler gerçekten insanın hayatını çok zora sokacak şekillerde ortaya çıkmaktadır.

Süryani Büyüsünün Günümüzde Kullanımı

Süryani büyüsünün günümüzde kullanılma amaçlarından bazıları şu şekildedir;

  • Birinin eşine bağlı kalabilmesi için, eşine hayranlık ve aşk duyabilmesi için yapılabilir.
  • Birinin eşine karşı nefret ve öfke duyması, onunla kavga etmesi amacıyla yapılabilir.
  • Birinin hayatını zorlaştırmak, kısmetini kapatmak için yapılabilir.
  • Aksine birinin kısmetini açmak için de yapılabilir.
  • Evlilik bağı ortaya çıkartmak için yapılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here