Bağlama Büyüsü

Son derece eski, son derece antik yöntemlere dayanan bağlama büyüsü, insanın yazıyı icat ettiği günden günümüze dek manevi ilimlerin daima en çok uygulanan ve en çok merak edilen uygulaması olmuştur. Çünkü pek çok kişinin aklında ya da hayallerinde, ilgi duyduğu birinin düşüncelerini ve davranışlarını kontrol edebilmek gibi gizli bir arzu bulunur. Bu arzu, insanın bastırılamaz iç güdülerinden ortaya çıkar. Tıpkı aşık olmayı hissetmek gibi, aşık olduğunuz kişi kontrol altında tutmayı istemek de tamamen içgüdüsel bir yaklaşımdır.

Bazılarımız içgüdülerimizden uzaklaşır, bunlara hakim olur ve evrenin bizim için oluşturduğu yazgıyı kabullenerek olayların üzerinde fazla durmayız. Ancak bazılarımız, doğası gereği bunların önünde durmaya ve gidişatı değiştirmeye oldukça meyillidir. Manevi ilimler ve bağlama büyüleri de bu durumlar üzerinde elbette etkilidir.

Bağlama Büyüsünün Aşamaları

Bağlama büyülerinde aşamalar, büyünün niye yapıldığına bakılarak yapılır. Büyü sadakat için yapılıyor ise, tek bir niyetten fazlasına gerek yoktur. Eğer büyü, ondan etkilenen kişinin zaafı haline gelmek ve onun tüm iradesini kontrol altında tutarak fikirleri üzerinde hakimiyet kurmak için yapılıyor ise, daha çok niyet ve daha karmaşık ritüeller yapmak gerekebilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Ortaya Çıkarabileceği Durumlar

Doğru bir bağlama büyüsü yapıldığında, büyü yapılan kişinin değişimi ya da büyünün ortaya çıkarabileceği durumlar şu şekildedir;

  • Eşler arasında sadakat duygusu ortaya çıkarabilir. Eşler birbirlerine karşı soğuk olsalar bile, etkilenen kişinin gözü asla dışarıda olmayacaktır.
  • Birinin bir ya da birden fazla kararını değiştirebilir.
  • Birinin yaşam tarzını, sevdiği şeyleri ve tüm ilgilerini başından sonuna değiştirebilir ve hatta onu adeta başka birine dönüştürebilir.
  • Etkilenen kişiyi tam anlamıyla bir fedai haline getirebilir.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here