Büyü Yapan Medyumların Kullandığı Malzemeler

Büyüler sadece işinin ehli olan medyumlara yaptırılmalıdır. Medyumlar büyü yaparken çok fazla malzemeler kullanırlar. Bu malzemeler büyünün etkisini arttırmak ve olmasını sağlamak açısından önemlidir. Büyü türü neyse buna göre o malzemeler temin edilir. Aşk ya da bağlama büyüleri yapılırken malzemelerin eksiksiz olarak hazırlanması çok önemlidir. Eksiksiz olarak hazırlanan malzemeler büyüde başarılı olunmasını ve etkisini arttırmaya da yardımcı olur. Büyü yapan medyumların kullandığı malzemeler şunlardır;

  • Canlı ya da hayatını kaybeden hayvanlar
  • Her türden bitkiler
  • Büyü yapılan kişiye ait eşyalar
  • Madenler
  • Özel eşyalar kullanılabilir.

Malzemelerin kullanımında büyünün türü çok önemlidir. İşini bilen medyumlar, iyi bir yönlendirme sağlayabilirler.

Büyüde Kullanılan Malzemelerin Önemi Nedir?

Büyüde kullanılacak olan malzemeler, o büyünün ne kadar başarılı olabileceğini de belirler. Büyülerin yapımlarında farklı malzemelere başvurulabilir. Malzemelerin kullanımı, büyülerin farklı etkilerinin görülmesini sağlar.

Kullanılan malzemelerin yanı sıra bazı büyülerde doğaüstü varlıklarda kullanılabilir. Büyünün amaç ve niyeti kullanılacak malzemeleri belirler. İşinde uzman olan medyumlar mutlaka doğru malzemelere yönlendirirler.

Büyü Bozulurken Kullanılması Gereken Malzemeler

Nasıl ki büyüler yapılırken bazı malzemelerden yardım alınıyorsa, bozulurken de bazı malzemelerden yardım alınır. Tıpkı yapılan büyü türü ve amacına göre farklı malzemeler kullanılıyorsa, bozulacak büyü türüne göre de farklı malzemeler kullanılır. Aşk ve bağlama büyülerinin malzemeleri, bozulurken de eksiksiz hazırlanmalıdır. Aksi takdirde amaca ulaşılamayabilir.

Büyü bozma işlemleri yapılırken medyumların kullandığı malzemelerin başında h–ayvan yağları yer alır. Bunun yanı sıra, mum ya da bitkisel yağlar da büyü bozulurken kullanılacak olan malzemelerden bazılarıdır. Kişiye ait olan saç, tırnak, kıyafet, kan, takılar büyü bozulması için çok fazla kullanılırlar. Büyü bozmak için harflerden de yardım almak gerekebilir. Büyülerin bozulurken bazı duaların edilmesi de gerekir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here