Saç Büyüsü

Saç ile yapılan büyüler, oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Antik çağlardan beri dünyamızda yerini koruyan büyüler, eski çağlarda en çok saç ve kan kullanılarak yapılmaktaydı. Fakat bugün bahsetmekte olduğumuz saç büyüsü tek bir niyete yönelik yapılan bir büyüdür.

Sizlere saç ile yapılan bağlama büyüsünden bahsedeceğiz. Doğru yardımlar ile evinizde kendiniz tamamlayabileceğiniz bu işlem, istediğiniz kişiyi kendinize bağlamanızı sağlayacaktır. Büyünün etkileri ile birlikte ilişkilerdeki ilgisizlikler ve alakasızlıklar giderilecektir. Aynı zamanda büyü yapılan kişi partnerine daha bağlı bir hale gelecek, eğer sadakatsizlik yapıyorsa sonlandıracaktır. Büyünün etkilerini anlatmaya yazımızın ilerleyen kısımlarında detaylı bir şekilde devam edeceğiz.

Saç ile Yapılan Büyü

Saç ile yapılan iyi niyet büyüleri olduğu gibi kötü niyet büyüleri de vardır. Saç kullanılarak insanları delirtecek etkilere sahip büyüler dahi yapılabilmektedir. Hatta çok ünlü büyülerden voodoo işlemi de saç kullanılarak yapılmaktadır. Balmumu ve büyü yapılacak kişinin saçı ile yapılan işlem büyülere aşina pek çok kişi tarafından bilinmektedir.

Saç kullanılarak yapılan iyi niyetli büyülerden ise en sık başvurulanı bağlama işlemleridir. Saç kullanılarak düğüm büyüleri ve yedirme büyüleri ile insanları kendinize bağlamanız mümkündür. Fakat bugün ki konumuz olan saç işlemi, büyüyü yaptıracağınız kişinin değil kendi saçınız ile yapılmaktadır. Ayrıca insanların doğru yardımı alarak evlerinde kendileri de yapabilecekleri bir işlem olması, sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır

Saç işleminin yapımı için kendi saçınızı kullanacaksınız. Büyü sırasında size yardımcı olacak ve sizin yapamayacağınız aşamaları halledecek uzman bir medyum ile iletişim kurmalısınız. Büyünün tılsımlama aşaması sadece uzman medyumlar tarafından yapılabilir. Bu aşamada saçınızı medyum hocaya gönderiyorsunuz ve işlemi tamamlamasını, sonrasında saçı size geri göndermesini bekliyorsunuz. Saçınızı gönderirken tılsımlı cümlelerin hazırlığı için gerekli bilgileri de göndermelisiniz. Büyü yapılacak kişinin ismi, doğum tarihi ve benzeri bilgileri bu aşamada gerekli olacaktır.

Şimdi ise iş size düşecektir. Medyum hocanızın gerekli işlemleri uyguladığı saç ile 7 gece sürecek bir ritüel tamamlamanız gerekecektir. Her gece saçı ılık suya batırıp elinize alacak ve büyü yaptıracağınız kişinin adını, kendi adınızı ve büyünün yapım niyetini telkin edeceksiniz. Sonrasında saçı bir kağıdın içerisine sarıp yastığınızın altında tutacaksınız. Yedinci gecenin bitimi ile gün doğumunda büyü işlevini göstermeye başlayacaktır.

1 YORUM

  1. Tutuyor mu bu büyü? ben de eşimi bağlamak icin yaptircam ama dolandirilmaktan korkuyorum? Daha önce hiç büyü yaptırmadım ilk kez olacak çok yorum okudum insanlar hep dolandırılmış? gerçekten yapan var mı bu işlemi bana düzgün medyum hoca önerebilir misinizlütfen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here