Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüleri, bağlılık için yapılan eski ve kuvvetli büyülerdir. Düğüm atılarak yapılan büyülerin kendi içlerinde oldukça çeşitli oldukları söylenebilir. Asıl düğüm büyüsü dışında 41 düğüm çalışması, 11 düğüm işlemi ve saç ile yapılan düğüm işlemi de sıkça uygulanır. Bu işlemler eşleri veya sevgilileri birbirinde bağlamak için yapılırlar.

Düğüm işlemlerinin ismi hem etkilerinden hem de ritüelinde uygulanan aşamalardan gelmektedir. Büyünün etkileri iki insanın birbirine olan bağlılığını yenilemek ve arttırmak olduğu için düğüm işleminin isminin buradan geldiği düşünülebilir. Fakat bu ismin konulmasında büyü ritüelinin uygulanışı da rol oynamıştır.

Düğüm ile Bağlama Büyüsü

Düğüm işlemi yapılırken iplik veya saç teli kullanılması mümkündür. Büyünün farklı materyaller veya farklı yöntemler ile yapılması durumunda niyetinde bir değişiklik olmayacaktır. Büyünün etkilerinde spesifik durumlara yönelik basit değişiklikler görülecek ve bu değişiklikler büyünün sonucunu bir miktar etkileyecektir. Fakat farklı düğüm büyüsü çalışmaları birbirinden tamamıyla farklı sonuçlar sağlamazlar. Her işlemin sonucu çiftleri birbirine bağlamak üzerine olacaktır.

Değişen şey ise bu sırada başka sorunların da çözülmesini sağlamak olacaktır. Yapılan bir düğüm işleminin ekstra tesirleri arasında çiftlerin sadakatini de arttırmak olabilir. Bir başka düğüm işleminde ise sadakati arttırma etkisi yerine çiftleri daha romantik bir hale getirme etkisi olabilir. Bu gibi farklı etkilerin hangi büyülerin yapımı ile ortaya çıktığını öğrenmeden düğüm işlemi yaptırmamalısınız. Öncelikle hangi düğüm işlemini yaptıracağınız konusunda kararınızı vermenizde fayda vardır.

Düğüm İşleminin Etkileri

Çiftlere yapılan düğüm işleminin etkileri arasında en başta ilişkideki bağlılığı tazelemek vardır. Büyünün bu etkisi zaten pek çok kişi tarafından bilinmekte veya tahmin edilmektedir. Büyünün diğer etkilerine gelir ise çiftin birbirine olan ilgisini ve alakasını arttırmasından söz edebiliriz.

Düğüm çalışması ile gözü dışarıda olan eşlerin veya sevgililerin sadece partnerine bakması sağlanacaktır. Büyünün ritüeli doğru yapılır ise büyü yapılan kişi sadece partnerini beğenecek ve bir başkasına bakmayacaktır. Büyünün etkileri sayesinde çiftlerin aralarındaki geçim sorunları ve anlaşmazlıklar da en aza inecektir. Büyüyü yaptırarak siz de ilişkinize ciddi bir fayda sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here