Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır

Ayrılık, iki insanın duygusal bağlarını birbirinden koparması üzerine gerçekleşen üzücü bir sondur. Kimisi artık birbirine karşı sevgi hissetmediği için isteyerek ayrılsa da, kavgalar sebebiyle istenmeden yaşanan ayrılıklar da sıkça görülür. Ayrılığın bir diğer türü ise dış etkenler ile gerçekleşen ayrılıktır. Ayırma büyüleri nasıl yapılır diye soruyorsanız bir çifti büyülerin etkisi ile yani dış etkenler ile ayırmayı planlıyorsunuz denilebilir.

Eğer amacınız bu yönde ise doğru yerdesiniz çünkü sizlere ayırma büyüleri hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan söz edeceğiz. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenlerin yazımızda olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızdaki ve sitemizdeki bilgilerden, tavsiyelerden faydalanarak ayırma büyüsü yaptırmadan önce dikkat etmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir

Ayırma büyüleri, kötü niyet büyüleri arasında en çok yaptırılanlardan birisidir. Evet bu işlem kötü niyet büyüsü olarak sınıflandırılır. Zarar verme büyülerine dahil edilmeyen bu işlemin daha çok manevi açıdan zararları olacaktır. Çiftleri ayırırken büyük kavgalara sebep olan ve onlara ruhsal, psikolojik zararlar verebilen ayırma büyüleri de vardır. Fakat pek çok ayırma büyüsü çeşidinin bu tür etkileri yoktur.

Ayırma büyülerinin farklı ve spesifik etkileri olan çeşitleri de vardır. Sorunsuz bir ayrılık sağlayan büyü çalışmaları yapılabildiği gibi, gürültülü bir ayrılığa sebep olabilecek büyüler de vardır. Bu işlemler arasından size istediğiniz sonuçları sağlayabilecek olan büyü çeşidini seçmeniz en doğrusu olacaktır.

Ayırma Büyüsü Yapmak İçin Gerekenler

Ayırma büyüsü yaptırmak isteyenlerin ilk sorusu ayırma büyüleri nasıl yapılır olmaktadır. Büyünün tarifini öğrenmek ve büyüyü kendisi yapmak isteyen birçok insan vardır. Fakat bu işlem medyum olmayan kişiler tarafından yapılamayacak kadar meşakkatli ritüel aşamalarına sahiptir. Eğer ayırma büyüsü ile bir düşmanınızın ilişkisini sonlandırmak istiyorsanız uzman bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz şarttır.

Ayırma büyüsünü bilinçsiz bir şekilde yapmaya kalkışan, gerekli niteliklerden yoksun kişiler istemedikleri sonuçlar ile karşılaşabilirler. Negatif öte alemsel enerjiler ile çalışarak yapılan bu işlemin, uzman bir el tarafından uygulanması daha güvenli olacaktır. Büyüyü yaptıracak kişilere tavsiyemiz uzman bir medyum aramaları olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here