Kara Büyü Nasıl Bozulmalı

Kara büyü nasıl bozulmalı, çok önemli bir sorudur ve önemli cevapları bulunur. Çünkü kara büyüleri bozarken yapılacak en küçük bir yanlış yeniden büyü bozma yapma sürecini daha zor hale getirirken büyünün korkunç etkilerini de daha kötü hale getirebilir. Büyü bozma, çok hassas bir uygulamadır. Özellikle de kara büyülerin bozulması safhalarında küçücük bir dikkat dağınıklığı bile büyüde bir şeylerin ters gitmesine neden olabilir.

Çünkü, kara büyülerle beraber sıklıkla cin musallatları yaşanır. Bunları görmezden gelmek, bunları gözden kaçırmak ya da uygun şekilde uzaklaştırmamak büyük sorunları beraberinde getirebilir. Büyü bozulduktan sona musallat vakalarını giderme ya da koruma tılsımları, büyüleri yapma gibi konular üzerinde de hakimiyet sahibi olunması önemlidir. Büyü bozmak, tek başına hiçbir şey ifade etmez. Büyüyü bir kere doğru şekilde yaptıran kişi, bunu ikinciye de deneyebilir ve bunun önünde bir engel olmadığı sürece başarılı olabileceği gerçeği ile de yüzleşmek gerekir.

Kara Büyü Bozmanın Çeşitli Yolları

Kara büyü bozmanın çeşitli yolları arasında, rahmani okumalar, musallat vakaları için çeşitli rukyeler ve bioenerji yöntemleri yer almaktadır. Bu seanslar boyunca, büyü bozma yapılan kişinin sürece tam destek olması gerekir.

Genellikle bu aşamadaki en büyük problem, büyü yapılan kişinin büyü bozmaya yanaşmıyor olmasıdır. Çünkü cinni varlıklar tarafından bu konuda korkutulabilir. Kulağına ”Eğer o kişiden yardım alırsan, başına şu gelebilir!” gibi şeyler fısıldayabilirler. Bu da kişinin psikolojisi üzerinde korkunç bir etkiye neden olur. Haliyle kişi bozma sürecinden kendisini uzak tutuyor olabilir.

Kara Büyü Bozmada Neler Kullanılmalı

Kara büyü bozarken en sık kullanılan materyaller, zaferan mürekkebi, safran ve safran tozu, gümüş ve gümüş tozudur. Bu materyaller, büyü bozmanın ritüelleri aşamasında kullanılan değerli ve enerjiyi nötrleyici etkileri bulunan şeylerdir. Özellikle gümüşle yapılan ritüeller, koruma amacı da taşımaktadır. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir veya yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here