Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Her medyumun her büyü üzerinde tam hakimiyet sahibi olamayacağını söylemiştik. Çünkü büyüler üzerinde hakimiyet sahibi olabilmek için, onları daha önce defalarca tekrar etmiş ve ilmin bu yönünü büyük ölçüde tecrübe etmiş olmak gerekmektedir. Bu da bağlama büyüsü yapan medyum arayışınızda ön bilgi sahibi olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bağlama büyüleri, yapılmadan önce iyi veya kötü şeklinde nitelendirilemezler. Çünkü bu gibi iradeyi etkileyen büyüler; İpleri elinde tutan kişinin yönlendirmesine göre iyi veya kötü sonuçlar doğurabilir. Örneğin bağlama büyüsü yapılan kişinin kötü alışkanlıkları varsa ve büyüyü yaptıran kişi o alışkanlıkların yok olması için büyü yapılan kişinin iradesini kullanıyor ise; Ortaya sadece iyi sonuçlar çıkabilir. Ancak tam aksine büyüyü yaptıran kişi kötü niyet besliyor ve büyü yapılan kişinin iradesini de kötü şeyler yapması için kontrol atlında tutuyor ise; O zaman bu bir kötü niyet büyüsü haline gelir. Karmaşık bir yapısı olması nedeniyle, büyüyü doğru şekilde tanımlayacak ve uygulayacak doğru bir medyuma danışmak bu anlamda oldukça önemlidir.

Bağlama Büyülerini Kimler Yapabilir

Bağlama büyülerini medyumlar, hocalar ve metafizik üzerine eğitimli kişiler uygulayabilir. Tabii bu her medyumun bağlama büyüsü yapabileceği anlamını taşımaz. Büyüler, kişilere özel şekillerde gerçekleştiriliyor olsa bile metodun geneline hakim olması ve kullanılan materyallerin frekans ve etkilerini biliyor olması da önemlidir.

Maddelerin ortaya çıkardığı frekans aralıklarını ve enerjilerini araştıran ilme ise Havas ilmi denmektedir. Metafizik de aşağı yukarı aynı anlama geliyor olsa bile bu gibi işlemleri havas ilmine sahip olan kişilerin uygulaması daha kolay ve etkili olacaktır.

Bağlama Büyülerini Etkili Yapma Yolları

Bir bağlama büyüsünü etkili hale getirmenin tek yolu, doğru yapılması ve yapılırken doğru bilgilere ya da doğru olaylara erişilebiliyor olmasıdır. Az önce de söz ettiğimiz gibi büyüler kişilere özel şekillerde yapıldığı için; Büyü yapılan kişiyi doğru ölçüde tanıyor veya tanımlayabiliyor olmak gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here