Papaz Büyüsü

Papazlar ile doğrudan hiçbir ilişkisi bulunmamasına rağmen, çoğu topluluk tarafından papaz büyüsü olarak anılan bu işlem, pek çok kişide çeşitli kafa karışıklığına neden olmuştur. Bu kafa karışıklıklarının sebebinin, açıkça yanlış bilgi ya da bilgi kirliliğinden kaynaklandığını düşünmekteyiz. Çeşitli filmlere yanlış şekilde konu olması, çeşitli forumlarda abartılı ve yanlış bir dil ile ifade edilmesi, hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından tamamen alakasız şekillerde anlamlandırılması gibi sayısız birli kirliliği mevcuttur. Ne yazık ki gizli ilimler, altı doldurulamayacak boşluklara sahip olduğu düşüncesi ile farklı kişilerce farklı yorumlanmaktadır.

Bu tamamen yanlıştır. Binlerce yıldır kullanılan bir ilmin, altını dolduramıyor olmak mümkün değildir. Antik yazıtlar, antik çağlarda insanların edindiği tecrübeler, modern çağlarda kendini bu anlamda kanıtlamış ve sorgulanamaz nitelikte yetenekli medyumlar gibi sayısız örnek verilebilir. Asıl altı doldurulamayan şey, bu ilmi yanlış bilgilerle kirletenlerin asılsız iddiaları olacaktır.

Papaz Büyüsü İnsanı Nasıl Etkiler

Bir diğer merak konusu ise, papaz büyüsünün insanları nasıl etkilediği üzerinedir. Buna cevap vermek hem çok zor, hem de çok basittir. Çünkü insanları iyi veya kötü etkileyecek diye bir ön kanıda bulunmak mümkün değildir. Metot olarak değerlendirildiği için, kötü uygulandığında kötü, iyi uygulandığında iyi etkiler ortaya çıkartması beklenir.

Ancak kötü niyetle uygulandığında, bir insanın başına gelebilecek en kötü durumları sırası ile ve hiç eksiksiz şekilde ortaya koyabilir. Kişinin hayatını yaşanamaz hale getirebilir. Sosyal çevresini, maddi gücünü, akıl sağlığını ve romantik ilişkilerini tamamen bozarak kişinin yaşam sevincinin yok olmasına bile neden olabilir.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz büyüleri her nedenle yapılabilir. Ancak isim koymak gerekirse, şu amaçlar için uygulandığı daha sık görülmektedir;

  • Ayırma ve soğutma büyüleri.
  • Bağlama ve aşık etme büyüleri
  • Sadakat ve evlilik büyüleri.
  • Kavga ve intikam büyüler.
  • Kısmet açma ve kısmet kapama büyüleri.
  • Şans ve define büyüleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here