Büyü Bozma

Büyü bozma, üzerinde büyü olsun olmasın herkesin hakkında temel seviyede de olsa bir şeyler bilmesi gereken bir konudur. Çünkü büyü olarak tanımlanan şey, insanı iradesi dışında etkileyen enerji anlamına gelir. Yani büyünün illa biri tarafından gelmesine gerek yoktur. Büyünün ortaya çıkardığı durumların çoğunu, insanların yaptıkları yanlışlar ya da yanlış yaşam tarzları da ortaya çıkarabilir. Bu yüzden enerjinin ne olduğunu, nasıl etkileri olduğunu, nasıl nötr hale getirilebileceği ve nasıl hissedilebileceği konusunda ön bilgi sahibi olmak kişinin hayatına pozitif bir amaç katabilir.

Nasıl ki pek çoğumuz, bedenimizi tanımak için çeşitli hastalıkların belirtileri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyor isek; Ruhumuzu tanımak için de benzer şeyler yapmamız önemli olabilir.

Evde Büyü Bozma

Gerçek bir büyü bozma seansını evinizde kendi başınıza yapmanız mümkün değildir. Ancak evinize yapılmış olan büyüleri, ya da kendinize yapılmış olan büyülerin enerjilerini evinizde hafifletebilmeniz mümkündür. Enerjiyi bir toz bulutu gibi düşünebilirsiniz. Bu toz bulutu, gözünüzle göremediğiniz ve elinizle dokunamadığınız bir yapıdadır. Ancak orada olduğu konusunda şüphe yoktur. Bu yüzden fark edilmesi ve yok edilmesi de zorlu olabilir.

Ancak bu toz bulutunu dağıtmanın, bölmenin, parçalamanın bazı geçici yolları vardır. Bir süreliğine rahatlama hissetmenizi sağlayacak bu yollar, var olan enerjinin nötr çizgisine çekilmesi ile başlar. Saf güneş ışığı, sirkeli su, tuzlu su, defne yaprağı tütsüsü, adaçayı yaprağı tütsüsü, gümüş tozu gibi etkili bazı maddelerden söz edilebilir.

Eşler Arasında Büyü Bozma

Eşler arasındaki büyü bozulmadığı sürece, eğer büyü ayırma, kavga ettirme gibi amaçlarla yapıldıysa çok hızlı bir süreci takip etmesi muhtemeldir. Yani bu süreç te eşler büyük kavgalar edebilir ve ayrılık beklenenden daha erken gelebilir. Bu durumda yapılabilecek en mantıklı hareket, bir uzman medyuma danışmak olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here