Ayırma Büyüsünün Etkileri

Ayırma büyüsünün etkileri, eşler arasında ya da eş olamasalar bile kişiler arasında nasıl ortaya çıkar ve bu etkilerin insanlara zarar verme gibi olasılıkları var mıdır? Ayırma büyüleri hakkında merak ettiğiniz tüm süreçler ve olası sonuçlar hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Çünkü büyüler fark edilemedikleri sürece, bozma süreçlerine tabi tutulamazlar. Bu durumda büyü yapılan kişiler, farklı bir enerjinin etkisinde yıllar boyunca kötü kararlar vermek durumunda kalabilirler.

Büyüleri fark edebiliyor olmak veya onlardan şüphe duyuyor olmak ise, kötü durumları yaşanmadan önce ortadan kaldırabilir. Yaşanmışlar ise de, durumu düzeltmek için kişi ya da kişilerin eline bir fırsat daha verebilen önemli bilgilerdir.

Ayırma Büyüsünün Eşler Arasındaki Etkileri

Ayırma büyüsü yapılan eşler, sıklıkla aşağıda sıralayacağımız etkileri yaşıyor veya hissediyor olabilirler;

  • Büyü yapılan kişi, eşine tensel olarak temas ettiğinde teninin gerildiğini, seyirdiğini ya da rahatsız bir his ile boğuştuğunu hissedebilir. Sanki teni, kişinin aklından bağımsız bir şekilde oradan çekilmek, o bağı kopartmak istiyor gibidir.
  • Büyü yapılan kişi, eşine sürekli kızgın hissedebilir ancak bunun gerçek bir nedeni yoktur.
  • Büyüden etkilenen kişi, eşini sürekli kötü şeyler yapmak ile suçluyor olabilir.
  • Hane içerisinde huzursuzluk duygusu sürekli hakim olacaktır.
  • Etkilenen kişi eve girmek istemiyor, girse bile eşi ile aynı yatakta uyumak istemiyor haldedir.
  • Kişi eşi ile her yakınlaştığında, eğer cinni büyüler yapıldıysa korkunç paranormal olaylar yaşanması da gayet tabii mümkündür.

Ayırma Büyüsünün Olası Sonuçları

Ayırma büyüsü bozulmadığı takdirde olası tek bariz sonuç ayrılıktır. Ancak süreç içerisinde edilen niyetlerin sayısına ve türüne göre çok şiddetli kavgalar yaşanabilir. Bazen bu kavgaların şiddeti sadece sözlü olarak yükselirken, bazen fiziksel boyutlara bile ulaşabilmektedir.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here