Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü, bir mezardan alınan toprak kullanılarak yapılan, antik bir büyü işlemidir. Kökeni antik çağlara kadar dayanmakta olan ölü toprağı işlemi ile insanlara huzursuzluk vermek ve mutluluklarını kaçırmak mümkündür. Büyünün kötü niyetler ile yapılması üzerine psikolojik zarara yol açabilecek sonuçları olacaktır.

İnsanların huzurunu kaçırmak için yapılan işlem ile birden fazla insanın huzurunu elinden almak mümkündür. Büyünün sadece bir kişi yerine direkt olarak bir haneye yapılması da mümkündür. Böyle durumlarda büyü yapılan hane halkı büyüden etkilenecektir. Büyünün etkileri ile o hanede yaşayan herkesin huzuru kaçacaktır.

Ölü Toprağı ile Huzur Kaçırma

Ölü toprağı ile huzur kaçırma işleminin ritüelindeki ana materyal ölü toprağıdır. Yani birisinin mezarından alınmış bir topraktır. Büyünün yapımı sırasında alınan toprağın kimin mezarından alındığı önem gösterilmesi gereken bir detaydır. Bu toprağın, yaşarken günahkar olan birisinin mezarından alınması şarttır. Büyünün istenilen sonuçları vermesi ancak bu şekilde sağlanabilir.

Ayrıca büyüyü yapan veya yaptıran kişiye günah yazılmaması da bu detaya bağlıdır. Eğer hayatını sevap işleyerek geçirmiş birisinin mezarındaki toprak kötü niyet büyülerine alet edilir ise büyüyü yapan ve yaptıran kişiler günah işlemiş olacaktır. Fakat büyünün bahsettiğimiz şekilde uygulanması durumunda herhangi bir günah işlenmez. Bu şekilde uygulanan büyünün büyüyü yaptıran kişiye bir zararı dokunmayacaktır.

Huzur Kaçırma Büyüleri Nasıl Bozulur

Ölü toprağı büyüsü yaptıracak kişilerin sorularını yanıtladığımıza göre büyüye maruz kalanların sorularına yanıt vermeye geçebiliriz. Eğer huzurunuz kaçtıysa ve tüm ailenizin üzerinde ciddi bir huzursuzluk varsa siz de huzur kaçırma niyetli büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda kaldığınızda hiç vakit kaybetmeden büyüye müdahale edilmesi gerekecektir. Büyünün etkilerinden kurtulabilmek için öncelikle büyünün tespit edilmesi şarttır.

Büyü tespiti için uzman medyum hocalara bakım yaptırabilirsiniz. Medyum bakımları ile 24 saat gibi bir sürede üzerinizdeki büyüler tespit edilebilir. Ardından büyünün bozumu için büyü bozum ritüeline başlanmalıdır. Büyüyü bozdurmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Huzur kaçıran ölü toprağı işlemi, üzerinizde etkilerini göstermeye devam ettikçe bozulması zor bir hal alacaktır. Yani ne kadar çabuk müdahale edilir ise o kadar kolay bozulacaktır.

2 YORUMLAR

  1. LÜtfen yardımcı olun evimde lavabonun altında bi kağıt buldum sarılmış onun içinde az biraz toprak vardı çok korktum hemen internetten baktım toprağa sakın dokunmayın büyüsü size bulaşır diyolar nedir bu büyü ben kağıdı açarken elime değdi toprak napmam gerekir lütfen yardım edermisiniz

  2. Ölü toprağı büyüsü yaparken birinin mezarından aldığımız toprak yüzünden başımıza iş gelir mi? büyünün etkisi üzerimize falan geçmez demi? birde musallat olayları falan olur mu bu işlem yüzünden??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here