Cin Tırnağı Büyüsü

Tırnak büyüleri geniş bir skalaya sahiplerdir ve pek çok niyete hizmet edecek etkilere sahip olabilirler. Bu işlemlerden en kuvvetlisi cin tırnağı büyüsü işlemidir ve iki farklı ritüel ile uygulanabilir. Büyünün amacı iki insanın ayrılmasıdır. Bu işlemi yaptırarak sevdiğiniz kişiyi eşinden veya sevgilisinden kolaylıkla ayırabilir, daha sonra kendinize aşık edebilirsiniz.

Tırnak büyülerinin bir kısmı, yedirilerek veya içirilerek yapılan büyülere dahildir. Fakat cin tırnağı işlemi bu kategoride yer alamamaktadır. Çünkü insan tırnağı kullanılarak yapılmamaktadır. Büyüyü yapmak için ya öte alemlerde varlıklarını sürdüren, gözle göremediğimiz öte alemsel varlıkların tırnağı kullanılır; ya da cin tırnağı adı verilen bir bitki kullanılır.

Cin Tırnağı İşleminin Etkileri

Peki büyünün farklı malzemeler ile yapılması durumunda etkilerinde ne gibi değişiklikler olur diye sorduğunuzu tahmin ediyorum. Sizleri fazla meraklandırmadan bu sorunuzun yanıtını verelim. Büyünün gerçek cin tırnağı ile yapılması durumunda, büyü yapılan kişi sevgilisinden, eşinden ayrılacaktır. Sonrasında ise size aşık olmaya hazır hale gelecektir. Bu durumda onu kendinize aşık etmek için belirli davranışları ve yaklaşımları sergilemeniz yeterli olacaktır.

Bu işlemin ardından doğru an kollanmaz ve fırsat kaçırılır ise kişiyi kendinize aşık etmek için yeni bir aşık etme büyüsü yaptırmanız gerekebilir. Büyünün cin tırnağı bitkisi ile yapılmasıyla elde edeceğiniz etkiler ise biraz daha geç ortaya çıkacaktır. Ayrıca bu işlemin tamamlanması üzerine kişiyi kendinize aşık etmek için başka bir büyü daha yaptırmanız gerekecektir.

Cin Tırnağı Kara Büyü mü?

Cin tırnağı büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyü sayılan bir büyünün nasıl aşık etme etkileri olduğunu merak ediyorsunuzdur. Bunu güvenli bir şekilde sağlamak zaten çok zordur. Eğer büyünün tehlikeli yan etkiler olmadan istenilen sonuçları vermesi isteniyor ise, öte alemsel varlıklar ile iletişim kurmadan tecrübeli olan bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Büyüden başarılı sonuçlar alabilmenin tek yolu doğru medyum seçimini yapmaktır. Gerekli niteliklerden yoksun medyum hocaların yapacağı cin tırnağı işlemleri ciddi riskler teşkil edecektir. Öte alemsel varlıklar ve üç harfliler söz konusu olduğunda bu gibi riskler alınmamalı ve gereken ciddiyet ile özen gösterilmelidir.

1 YORUM

  1. Cin tırnağı büyüsü cin musallatı yapar mı yoksa sadece ayırma büyüsü olarak mı kullanılıyor? Eğer bana ve sevgilime bu işlem yapıldıysa cin musallat olur mu buna karşı önlem nasıl alabiliriz? şu sıra sevgilimle aramız gergin biraz acaba büyüden midir anlamanın hızlı kolay yolu var mı kontrol etmek istiyorum?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here