Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, halk arasında zaman zaman cin tırnağı işlemi ile karıştırılmaktadır. Bu gibi söylentiler sebebiyle insanlar büyü hakkında yanlış düşüncelere kapılırlar. Sizleri bu yanılgılardan kurtarmak için tırnak ile yapılan büyüye dair en önemli detaylardan bahsedeceğiz. Yazımızda büyüye dair önemli ayrıntıları en doğru halleri ile öğrenebilirsiniz.

Tırnak ile yapılan büyü birden fazla amaca hizmet eden büyüler arasında yer almaktadır. Çok amaçlı büyüler olarak da isimlendirilebilirler. Birden fazla amaca hizmet eden büyüler, neredeyse aynı ritüel ile farklı sonuçlar alınabilen büyülerdir. Tırnak işlemi, hem ayırma hem de aşık etme niyetleri ile yapılabilen bir büyüdür.

Tırnak ile Ayırma İşlemi

Tırnak işlemine dair araştırmalar yaparken belirli sayfalarda büyünün sadece ayırma niyetiyle yapılabildiğine rastlamak mümkündür. Kimi sayfalar ise tam tersini söyleyerek büyünün sadece aşık etme niyeti ile yapılabildiğini iddia ederler. Ama ikisinin de bilmediği gerçek büyünün doğru bilgilerin ışığında iki niyetle de uygulanabileceğidir.

Doğru bir biçimde yapılan tırnak büyüsü, ayırma etkileri ile uygulanacak ise büyü yapılacak kişiler dışında birinin tırnağı kullanılacaktır. Kullanılacak tırnaklar büyüyü yaptıran kişiye de ait olamaz. Ayrıca bu tırnakların sahibinin karşı cinsle olan ilişiğinin başlamış veya kesilmemiş olması da mühimdir. Yani henüz bir ilişki kurabilecek yaşa gelmemiş kişilerin tırnakları kullanılamaz. Artık bir ilişki kuramayacak yaşa gelmiş yaşlıların tırnakları da büyüde kullanılamayacaktır.

Tırnak ile Aşık Etme İşlemi

İki insanı birbirine aşık etmek için yapılacak olan büyüde ise büyü yapılacak iki insanın tırnaklarına ihtiyaç duyulacaktır. Birbirinden iki farklı sonuç sağlayan büyü ritüellerinin tek farkı budur. Büyünün geri kalan ritüeli sabit kalmaktadır. Tek değişen ritüelde kullanılacak olan tırnakların kimden edinildiğidir.

Tırnak işleminin aşık etmeye yönelik yapılması ayırma işleminden daha meşakkatlidir. Çünkü büyü yapılacak kişinin tırnakları fark edilmeden elde edilmelidir. Ancak bu uğraş kesinlikle karşılığını verecek sonuçlara sahiptir. Tırnak ile yapılan aşık etme büyüsünün etkileri kalıcı olacak ve saf bir aşk sağlayacaktır. Büyü ile kendinize aşık edeceğiniz kişinin büyüden etkilenmesi için büyü ritüelini uzman bir medyuma yaptırmanızı öneririz.

1 YORUM

  1. Büyüyü yaparken tırnak yerine saç kullanılamaz mı? eğer kişinin tırnağını alamıyorsak saç kullansak olmaz mı tutar mı o zaman? Bir de kendimiz yapamaz mıyız illa medyuma mı gitmemiz gerekiyor ben de sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek istiyorum o niyetle yapıcam büyüyü. Ayırma için değil de aşık etme için yani. Bu konuda bana bir yol gösterirseniz çok sevnirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here