Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, çift ağızlı büyüler arasında yer lan kuvvetli bir işlemdir. İsminden de tahmin edilebileceği üzere ritüelinde sabun kullanılan bu çalışma, birbirinden tamamıyla farklı iki niyetle yapılabilir. Büyünün hem iyi niyetli yapımı vardır, hem de kötü niyetli yapımı.

Sabun işleminin iyi niyetler ile yapılması üzerine bağlama ve aşk etkileri olacaktır. Büyüyü yaptıran kişiler istedikleri kişiyi kendilerine bağlayabilir ve aşık edebilirler. Sabun işleminin kötü niyetlerle yapılması durumunda ise düşmanlara zarar verilmesi mümkündür. Çift ağızlı büyülerin etkileri genellikle birbirinin tam tersidir. Fakat sabun işleminde bu durum bir istisnadır. Büyünün bir yapılış niyeti bağlılık iken ikincisi zarar vermedir.

Sabun ile Bağlama Büyüsü

Sabun ile yapılan bağlama büyüsü, eşler arasındaki azalmış veya bitmiş hisleri yeniden uyandırmak için yapılabilmektedir. Hatta büyünün en sık kullanımı da budur. İnsanlar artık yeterince ilgi göremedikleri eşlerine sabun büyüsü yaptırabilirler. Büyünün etkileri ile birlikte kişi partnerine daha çok ilgi duymaya başlayacaktır. Aynı zamanda gözü dışarıda olan kişiler de ilişkisine bağlı bir hale gelecektir.

Büyünün etkisindeki kişinin partnerine olan aşkı da yenilenecek ve artacaktır. Bu niyetle yapılan sabun işleminin ilişkiye daha birçok faydası olacaktır. Büyünün ilişki üzerine göstereceği etkilerden bir kısmı doğrudan olurken bir kısmı da dolaylı yoldan gerçekleşecektir. Böylece ilişkideki anlaşmazlıkların ve sorunların giderilmesi dahi mümkündür.

Sabun ile Zarar Verme Büyüsü

Zarar verme amacı güdülerek yapılan sabun işlemi, düşmanlarınızdan intikam almanın veya düşmanlarınızı cezalandırmanın en etkili yolları arasında yer alır. Sabun işlemi ile birbirinden farklı pek çok şekilde zarar vermek mümkündür. Manevi açıdan zararlar verilebileceği gibi ruhsal, psikolojik zararlara da yol açılabilir.

Sabun işleminin kötü niyetli haline maruz kalan kişinin rızkının kapanması, huzurunun kaçması, kısmetinin kapanması, kişinin depresyona girmesi veya bu gibi başka etkiler yaşaması mümkündür. Büyüyü yaptıran kişinin uzman bir medyumdan yardım alması şarttır. Büyüden istenen etkilerin alınması ancak bu koşulda mümkün olacaktır. Sabun işleminin ritüeli meşakkatli aşamalardan oluşmaktadır. Bu nedenle büyüyü yaptırmak isteyenler işinin ehli bir medyum ile çalışmalıdırlar.

1 YORUM

  1. hayırlı geceler sabun büyüsü yaptırmak istiyordum bende bu işlemi yaptırırken bağlama için yaptırsam zararlı etkisi olurmu? nasıl bilcem bağlama içinmi yoksa zarar verme içinmi neye göre ayrılıyor iki yapılışı??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here