Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü evli çiftler, evli olmasalar bile çiftler, kardeşler, aile ve çocuklar arasında ya da arkadaşlar arasında bile yapılabilen kuvvetli bir negatif işlemdir. Ancak bazı durumlarda birini bir mekandan, bir eşyadan, bir alışkanlıktan ayırmak için de yapılabilir. Yani bu ince detay ve istisnai durumlar, ayırma büyülerinin iyilik için yapılabileceği anlamına da gelir.

Örneğin, eşinden sık sık şiddet görüyor olmasına rağmen ayrılamayan (eşi tarafından engellenen) birini düşünelim. Bu birlikteliğin sağlıklı yollarla bitmesi doğru olmaz mıydı? Pek ala bunu sağlamak için yapılacak tek şeyin, manevi ilimler olarak değerlendiriliyor olması ayırma büyüsünü kötü yapar mıydı? Karmaşık hayatlar yaşıyor olduğumuzu ve karmaşık ilişkilere sahip olduğumuzu düşünerek, büyülerin iyi ve kötü yanlarını da doğru değerlendirmemiz gerekir.

Ayırma Büyüsünün Etki ve Süreçleri

Ayırma büyülerinin etki ve süreçleri, yukarıda verdiğimiz örneklerdeki durumlarda olduğu gibi değişkendir. Eğer büyü birbirini seven iki kişi için yapılıyorsa, bu iki kişi arasında sürekli şiddetli kavgalar doğması mümkündür.

Eğer şiddetli kavgalar eden iki kişi arasında yapılıyorsa, kavgaların durması ve ayrılığın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi amacı ya da etkisi yaşanabilmektedir.

Ayırma Büyüsü Kimler Üzerinde Etkilidir

Ayırma büyüleri, yapılan herkes üzerinde tamamen etkilidir. Bazı insanlarda etkileri daha şiddetli ortaya çıkar, çünkü bazı insanların manevi yönleri ortalamanın altında ya da ortalamadan daha zayıftır. Bu genellikle insanın yaşama şekli ile ilgilidir. Kendi temizliğine, evinin temizliğine, ruhunun temizliğine özen göstermeyen kişiler enerjiden daha çabuk etkilenir. Ayrıca inanç ve maneviyattan uzak kişiler de büyü gibi enerjilerden en kolay etkilenen kişiler olarak ifade edilmektedir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir veya yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here