Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma büyüsü, eşler arasında, arkadaşlar arasında, iş ortakları arasında, kardeşler arasında ya da türü önemsenmeksizin her türlü ikili ilişki arasında yapılabilen kuvvetli bir kötü niyet büyüsüdür. Amaç ayrılık olsa dahi, süreci büyüyü yapan veya büyüyü yaptıran kişi belirler. Bu süreçte kişiler birbirlerine karşı sadece kırıcı olmaz, aynı zamanda tehlikeli de olabilir. Büyük şiddetlerde fiziksel kavgalar edilebilir ya da insanlar öfke nöbetleri veya cinnet anlatı geçirerek birbirlerine anlamsızca zarar vermeye meyil edebilir. Ayırma büyüsü nedir sorusunun en özet cevabı bu şekilde verilmektedir.

Bu gibi büyülerin yapılma amaçları, bazen ilişkiden rahatsız olan kişilerden kaynaklanmaktadır. Bazı durumlarda bu kişi, aileden biri olabilir. Bazen de eşlerden birini kendi için isteyen üçüncü kişiler tarafından tercih edilebilmektedir.

Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar

Ayırma büyüsü ne işe yarardan ziyade, ayırma büyüsünün hangi durumlara yol açabileceği üzerinde durmak daha faydalı olacaktır. Çünkü isminden de belli olduğu gibi, ayırma büyüleri insanların birbirleri arasındaki bağı kopartmasını amaçlayan bir işlemdir.

Ancak söz ettiğimiz üzere süreç, korkunç durumlar yaşanmasına neden olabilir. Sessizce ve saygılı şekilde yaşanan bir ayrılık ile, büyük kavgalar ile beraber yaşanan ayrılıklar arasında büyük fark bulunmaktadır.

Ayırma Büyüsü Kimler Üzerinde Etkilidir

Ayırma büyüsü, ilişkinin türü önemsenmeksizin herkes üzerinde etkilidir. Tek istisna vardır ki, büyü yapılmaya çalışılan kişinin koruma işlemi olup olmamasıdır. Bazı insanların üzerinde ailelerinden kalan koruma işlemleri olabilir. Ya da ailelerinden kalan cinni varlıkları olabilir. Bu kişiler üzerinde büyü ile hakimiyet kurmak neredeyse imkansızdır.

Ancak bu istisnalar dışında, her türden insana ve her türden ilişkiye ayırma büyüleri dahil her türden işlem uygulanabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here