Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüsü ya da başka ve daha nadir zikredilen adı ile irade büyüsü, kişinin karar mekanizmasını doğrudan etkileyen ve onun üzerinde hakimiyet kurma amacı taşıyan kuvvetli ve çok etkili bir büyüdür. Bağlama büyüsü nedir sorusunun cevabı, kişinin sahip olduğu iradeyi başka birine teslim etmesi şeklinde verilir.

Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmek zorunda hissedebilir. Tüm sadakati ve ilgisi onun üzerinde olduğu gibi, ayrıca onun duygularına karşı çok hassas bir tavır takınabilir.

Bağlama Büyüsünde Çeşitli Niyetler

Bağlama büyüsü sadece aşk niyetiyle, sadakat amacıyla yapılmaz. Hatta aksine bu büyüyü kötülük için kullanan sayısız insan vardır. Bazı insanlar, bağlama büyüsü yaptırdıkları kişilerin zaaflarını kullanarak onlara kötü şeyler yaptırabilir. Bu durumda büyü yapılan kişi, normalde vermeyeceği kararları vermek durumunda kalabilir. Tüm sevdiklerinden kopabilir, sevdiği şeyleri unutabilir ve kontrol edemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalabilir. Yani tüm bu saydıklarımız, bağlama büyüsünün kötü niyetlerle de yapılabileceği anlamına gelir.

Ancak bazen sadece, eşinin sadakatini isteyen ve yuvasının devamlılığı konusunda endişe duyan kişiler tarafından da yaptırılabilmektedir. Büyünün adı ve metodu aynı kalsa bile, görüldüğü üzere büyüyü yaptıran kişi onun hangi yönde ilerleyeceğine karar veren kişi olarak nitelendirilir.

Niyetlerine Göre Bağlama Büyülerinde Süreçler

Kötü niyetle yapılan bağlama büyülerinde süreçler kötü olur. Yani büyü yapılan kişi kendisini kötü hissedeceği şeyler yapabilir. Kişi tamamen aklını yitirmiş değildir, mantıklı düşünmeye devam eder. Büyüyü yaptıran kişinin isteklerini yerine getirir fakat bunları yaptıktan sonra pişmanlık da hisseder.

İyi niyetle yapıldığında ise bu gibi durumlar söz konusu olmaz. Çünkü sevdiğiniz birinin, kötü şeyler yapmasını istemezsiniz. Haliyle bu da büyü yapılan kişinin ruhunu ya da aklını yoracak bir durum ortaya çıkmasını engellemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here