Aşk Büyüsü

Büyüsü olmadan bile, aşk kelimesinin insanda hissettirdiği her duygu büyü gibidir. Çünkü aşk, insanın mantıktan uzaklaşarak içgüdüsel bir beyne sahip olduğu anı ifade eder. Tüm dünyevi şeyler, aşk duygusunun yanında anlamını kaybeder. Hayatı yaşamaya değer kılan tek şey, aşkmış gibi hissedilir. Tüm bunlar, büyülerin ortaya çıkardığı durumlara çok yakın şeylerdir. Bu yüzden büyü dendiğinde akla ilk olarak aşk büyüsü gelir. Çünkü duygunun şiddeti ve ortaya çıkma şekli, gizli ilimlerde ya da manevi ilimlerde olduğu gibidir.

Aşk büyüleri, tamamen saf niyetler ve iyi amaçlar barındırıyor olabilir. Fakat aşkın iyi yüzü olduğu kadar, kötü yüzü de vardır. Çünkü aşık olan ya da böyle hisseden kişiler, aşık oldukları kişi tarafından acı çekmeye bırakılabilirler. Aşkın kendisi bile iyi veya kötü hissettirebiliyorken, elbette büyüsü de iyi veya kötü amaçlarla yapılabilmektedir.

Aşk Büyüsünün Süreçleri

Aşk büyüsünde süreç, büyü yapılan kişinin hisleri üzerinde ne gibi farklılıklar ortaya çıkacağına karar verilerek yapılır. Yani bu bir nevi hangi büyünün, ne şekilde uygulanacağına karar vermektir. Öncelikle büyü yaptırmak isteyen kişi, danıştığı medyuma hikayenin tamamını anlatır. Eğer niyeti iyi ve temizse, pozitif enerjiyi yönlendirme amacı ile tamamen rahmani uygulamalar üzerinde düşünülmesi en mantıklısı olacaktır.

Büyü yapıldıktan kısa süre sonra, kişi üzerindeki etkilerini gösterir. Bundan etkilenen kişi, niyeti yapan kişiye karşı yoğun duygular hissedecek ve bu nedenle ilgisini o yönde yoğunlaştıracaktır.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişiler

Pek çok yanlış görüş, aşk büyüsü yapılan kişilerin değişiminde negatif ölçekli durumlara çok fazla yer vermiştir. Aslında bu doğru değildir. Çünkü her zaman ifade ettiğimiz gibi aşk büyüleri iyi ya da kötü değillerdir. Onları iyi veya kötü yapan şey, büyü yaptıran kişinin iyi niyeti ya da kötü niyetidir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir veya yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here