Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur

Süryani büyüleri, kolay yapılamadığı gibi kolay bozulamayan işlemler arasında yer alır. Gömülerek yapıldığı çeşitli ritüelleri bulunmaktadır. Daha açık ifade etmek gerekirse, eğer Süryani büyüleri cinni varlıklardan yarım alınarak yapılıyor ise, aynı şekilde cinni varlıklardan yardım alınarak bozulması gerekebilir. Pek ala tüm bu aşamalar nasıl gerçekleştirilir, kimler bozmalıdır veya Süryani büyüsü nasıl bozulur? Sorularınızı tüm detayları ile cevaplandıracağız.

Büyü üzerinde tam hakimiyet sahibi olmayan hiç kimse, bu gibi işlemleri kesinlikle bozamaz. Hatta bozmaya çalışırken büyünün etkilerini daha kötü bir hale getirebilir ya da büyünün işleyişini kötü yönde etkileyebilir. Büyüler, doğalarında bir enerji kütlesini barındırırlar. Ve enerji, yok oluşunu ya da nötrlenmesini engelleyici bir yapıya sahiptir. Bu konuda uzman olan kişilerin elleri bu gibi işlemleri ele almadığı sürece bu işlemi kendi kendinize bozmanız da mümkün olmayacaktır.

Süryani Büyüsü Bozma Yöntemleri

Gerçek bir büyü bozma seansı, yüzlerce farklı aşamayı içeriyor olabilir. Bu yüzden aslında sıradan insanların büyü bozma konusundaki merakı, bu etkileri geçici olarak olsa bile azaltmak üzerinedir. Pek ala büyülerin etkileri evde yapılabilecek şeyler ile geçici olarak azaltılabilir.

Bu yöntemlerden pek çok kere, enerjiyi nötr hale getirme yöntemleri olarak söz edilir. Aslında bu yöntemleri sadece büyü için değil, ayrıca etrafınızda biriken kötü enerjiyi bertaraf etmek için herkesin uygulaması çok doğru bir tercih olacaktır. Sıralamak gerekirse;

  • Defne yaprağını tütsülemek ve dumanını evde gezdirmek enerjiyi nötr hale getirir. Ancak dumanını solumayınız, zararlı olacaktır. Maske takarak bu işlemi yapabilirsiniz.
  • Adaçayı yaprakları da defne yapraklarında olduğu gibi dumanı ile enerjiyi nötr hale getirebilmektedir. Yine aynı şekilde dumanını solumayınız.
  • Tuz, toprak elementini temsil eden bir şeydir. Hepimizin evinde mutlaka bulunur. Topraktan farkı, su içerisinde çok fazla parçaya bölünebilmesidir. Evinizi tuzlu su ile sildiğinizde, aslında evinizin tamamını bir miktar toprağa değdirmiş olursunuz. Böylece enerjiyi nötrlemiş olursunuz.
  • Aynı şekilde sirke ve sirkeli su da enerji üzerinde oldukça etkilidir. Sadece enerji üzerinde değil, mikroplar üzerinde de etkili olduğu bilinmektedir. Temizliğinizi beyaz sirke gibi organik maddelerle yapmanız sizi büyüye ve kötü enerjiye karşı oldukça güçlü hale getirebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here