Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Zorlu büyü işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda İnternet üzerinden gerçek ve tam bir ritüel bulabileceğine inanan topluluklar olduğunu biliyoruz. Ancak bu konuda sizleri üzücü ve önemli bazı gerçekler bekliyor. Öyle ki, bu gibi işlemler tam bir tarifine ulaşabiliyor olsaydınız bile sizin eliniz tarafından yapılamazdı. Yani papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunun, yemek tarifi verircesine bir tarifini vermek mümkün olmazdı. Çünkü niyete göre, duruma göre, büyü yapılan kişiye göre, büyünün ortaya çıkartması istenen etkilere göre papaz büyüleri ekleme ve çıkartmalar ile sonsuz farklı varyasyona sahip olabilirdi.

Ne yazık ki manevi ilimleri İnternet üzerinden edinebileceğine inanan bu zümre, kendi başlarını büyük belalara sokabilmektedir. Bir papaz büyüsüne ait olduğu iddia edilen çeşitli okumalarla cinni varlıklara davet çıkarabilir. Ruhunu ve kendi benliğini farkında bile olmadan beşinci boyut varlıklara ya da enerjilere teslim edebilir. Bu yüzden büyü uygulamalarının nasıl yapıldığı hususunda sadece teorik bilgi ve kaba bilgi vermek gerekir.

Papaz Büyüsü Yapma Yöntemleri

Papaz büyüsünü yapma yöntemleri, temelde birkaç farklı aşamayı içerir. Bu aşamaları ifade etmek gerekirse, şunlardan söz edebiliriz;

  1. Büyü yapılacak olan kişi belirlenir.
  2. Büyü yapılacak olan kişide görülmesi istenen etkiler belirlenir.
  3. Büyünün niyetine göre enerjinin türü belirlenir.
  4. Büyüye eski İbranice okumalar ile başlanır.
  5. Büyüde kullanılacak olan materyaller belirlenir.
  6. Bu materyaller uygun şekilde birleştirilerek enerji olması gerektiği gibi manipüle edilir ya da yönlendirilir.
  7. İşlem tamamlandıktan sonra, büyülü objeler gömülebilir. Genellikle bu tip objeler, insanların enerjisinden uzak kalabilmesi ve kalıcı olabilmesi için tenha yerlerde derin çukurlara gömülmekte veya artık kullanılmayan kuyulara atılabilmektedir.

Tüm bu aşamalara farklı yol ve yöntemler eklenebilir. Ancak her aşama, bir öncekine göre daha zorlu ve daha büyük bir dikkati gerektirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here