Kara Büyü Nedir

Kara büyüler, gelmiş geçmiş en tehlikeli büyüler arasında yer alırlar. Tarihin ilk kötü niyetli büyülerinden birisi olan kara büyüler, kuvvetli etkileri ile insanlara kabuslar yaşatabilir. Kara büyü nedir diyenler için bu işlemlerin en gizemli detaylarını açıklayacağız.

Kara büyüler, antik çağlardan bu yana yapılmakta olan oldukça kuvvetli ve kötü niyetler ile yapılan büyülerdir. Kara büyülerin etkisi altında kalan kişilerin hayatlarının mahvolması olasıdır. Bu işlemlerin iyi niyetlere alet edilmesi mümkün değildir. Kara büyülerin etkileri zarar vermek üzerine kurulmuştur. Büyünün fiziksel zarara, ruhsal zarara ve manevi açıdan zarara yol açabilecek tesirleri vardır. Bu etkileri ile insanı dehşete düşüren sonuçlara yol açabilir.

Kara Büyülerin Kökeni

Kara büyüler, ilk kez antik çağlarda yapılmışlardır. Ateşin keşfinden sonra insanlar ateş ile birbirlerine zarar vermeye ve başka kabileler üzerinde hakimiyet kurmaya başlamışlardır. İlk yapılan kara büyüler ise bu duruma maruz kalan bir şamanın öfkesi ile yapılmıştır. Bir başka kabilenin ateşini söndürmek ve onları karanlığa maruz bırakmak için yapılan büyü ile  ortaya çıkmışlardır.

Kara büyülerin ilk örneğinin bu olduğu bilinmekte ve kadim kitaplarda anlatılmaktadır. Zaman geçtikçe kara büyüler daha büyük zararlara yol açmak için yapılmaya başlamıştır. Büyünün ismi ise karanlığa maruz bırakmasından gelir. Fakat geçmişten günümüze çok daha büyük zararlara maruz bırakabilecek bir hale gelmiştir.

Kara Büyü Etkileri

Kara büyü nedir diyenlerin en büyük meraklarından birisi de büyünün nasıl etkileri olduğudur. Kara büyülerin birçok farklı niyetle yapılması mümkündür. Büyünün yapılış amaçları ve etkileri say say bitmeyecektir. Fakat sizlere en çok yaptırılan kara büyülerin hangi amaçlar ile yaptırıldığından bahsedeceğiz.

Kara büyüler en çok ruhsal zararlara yol açmak için yapılmaktadır. Delirtme büyüsü, musallat büyüsü, cin büyüleri ve benzeri işlemler kara büyülerin korkunç kullanımları arasında başta gelir. Bunların yanı sıra manevi zararlara yol açacak kara büyüler de sıklıkla yaptırılır. Bereket kapama, kısmet kapama ve bu gibi niyetler ile yapılabilen kara büyüler de vardır. Kara büyülerin bu etkilerinden korunmak için büyü belirtileri hakkında paylaştığımız bilgilere göz atmanızı öneririz.

1 YORUM

  1. hocam merhabalar kara büyülerin etkisinde olsam bunu nasıl anlayabilirim kara büyü yapıldığını öğrenmek için uygulayabilceğim bişey varmı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here