Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz büyüleri, pek çok aşamada Süryani büyüleri ile karıştırılır. Aslında bu konuda bilgi sahibi olan kişiler bile, bazen papaz mı yoksa Süryani mi diye uzun uzadıya düşünebilmektedirler. Bu denli birbirine benzeyen iki farklı büyünün, iki farklı bozma aşaması vardır. Öncelikle bir büyüyü bozmada önemli olan, büyünün hangi metot kullanılarak yapıldığını doğru analiz edebiliyor olmaktır. Pek ala, papaz büyüsü nasıl bozulur, hangi yöntemler etkili olur, bu büyüler üzerinde kimler bozma gibi etkilere sahip olabilir. Tüm bilmek istediklerinizi, yanıtlayacağız.

Papaz büyüsü, etkileri aşamasında korkunç durumlar meydana getirebilir. Yapılması çok zordur ve oldukça da masraflı olabilir. Bu yüzden aslında çok sık tercih edilmediğini belirtmekte fayda vardır. Üzerinizde elbette bir büyü olabilir, ancak bu büyünün papaz büyüsü olduğunu düşünebilmeniz için çok fazla sebep yoktur. Eğer gerçekten üzerinzide bir papaz büyüsü varsa, mutlaka onu alanında en uzman medyumlara bozdurmak gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Bozma Yöntemleri

Papaz büyüsü bozmada yöntemler, birden fazla şekilde yapılır. Büyüyü bozmanın birden fazla çeşidi vardır demek istemiyoruz. Büyüyü bozmak için, birden fazla uygulamayı aynı anda yürütmek gerekir diyoruz. 101 düğüm bozma, çeşitli okumalar yapma, çeşitli bioenerji seansları yapma, var olan enerjiyi temizleme ve enerjinin kökünü kurutma gibi sayısız farklı aşama mevcuttur.

Büyü yapmak ne kadar kişiye zarar veriyorsa, büyüyü bozmak da o kadar zorlu geçebilir. Örneğin üzerinde cin musallatı olan kişilerde, musallat bir seansta giderilemez. Ancak birkaç seans yeterli olabilir. Fakat ilk seansa gelen kişinin içindeki musallat vakası, kişiyi korkutarak ikinci seansa gitmemesi konusunda ısrarcı olabilir. İşte musallat vakalarında ya da büyü bozma vakalarındaki en zor aşama budur. Büyü yapılan kişinin, iş birliği yapmasını sağlmak.

Papaz Büyülerini Kimler Bozabilir?

Papaz büyüsü bozmak için, medyum ya da hoca olmak yeterli değildir. Ayrıca papaz büyüsüne özel bozma ritüellerinin tamamına hakim olmak gerekir. Eğer danıştığınız kişi, papaz büyüsünün nasıl yapıldığını bilmiyorsa nasıl bozulduğunu da bilmiyor gibi bir yorum geliştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here