Süryani Büyüsü Nedir

Süryani büyüsü, ilk kez Mardin ve çevresinde bulunan Süryani topluluklar tarafından yapılmış olan son derece kuvvetli bir büyüdür. Öyle ki, antik çağlarda yapılmamış olmasına karşın bu denli güçlü etkiler koyabilen tek manevi işlem Süryani büyüsüdür. Pek ala, son derece merak uyandıran bu işlem yani Süryani büyüsü nedir, hangi amaçlarla yapılır ve kötü niyet büyüsü olarak kullanılabilir mi?

Süryani büyüsü, diğer pek çok büyü metodu veya ritüeli gibi iyi ya da kötü amaçlar ile kullanılabilir. Aslında her büyüde, pozitif ya da negatif enerji ayrımı mutlaka vardır. Çünkü bir büyü yapılırken, genellikle bir niyetten yani insandaki bir duygudan faydalanılır. Büyünün ilk adımı, bu enerjiyi oluşturmaktır. Yoktan enerjiyi var etmeniz mümkün olmayacaktır. Eğer insanın içinden saf ve iyi niyetler geçiyorsa burada yapılan büyüde kullanılan enerji pozitif olur. Eğer karanlık amaçlar ve kötü niyetler varsa, o halde anlayacağınız üzere büyü kötü niyetle ve negatif enerji ile yapılır.

Süryani Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır

Süryani büyüleri, sayısız farklı amaçla yapılabilir. Ancak ülkemizde sık kullanılıyor olmasındaki amaçların bazılarını sıralamak gerekirse şunlardan söz edebiliriz;

  • Eşleri ayırmak amacı ile yapılabilir. Genellikle niyet eşlerin boşanma sürecini yaşamasıdır.
  • Eşler arasında kavga için yapılabilir. Kıskançlık veya intikam gibi duyguların büyüsüdür.
  • Eşler arasında bağlama amacı ile yapılabilir. Sadakat niyeti mevcuttur.
  • Eşler arasında aşk ve sadakat duygusu ortaya koymak için yapılabilir.
  • Kişiden intikam almak, hayatını kötü hale getirmek için yapılabilir.
  • Kişinin kendisini yorgun, halsiz ve hayattan bıkkın şekilde hissetmesi için yapılabilir.
  • Kişinin cin musallatı gibi kötü durumlar yaşaması amacı ile yapılabilir.
  • Kişinin aurasına zarar vermek amacı ile yapılabilir. Bu durumda kişi, kendisini dışarıdaki ve diğer insanlardaki enerjiye karşı savunmasız hissederek ruh halini kontrol etmekte güçlük çekebilir.

Süryani Büyülerinde Niyetler

Süryani büyülerinde niyetler, yukarıda saydığımız durumları ortaya çıkartmak için yapılır. Elbette bundan çok daha fazlası söz konusudur. Ancak insanların hikayeleri ve özel durumları birbirlerinden çok farklı olabileceği gibi büyü de çok değişken olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here