Rahmani Büyüler

Rahmani büyü işlemleri, iyi niyetler ile yapılan saf büyülerdir. Manevi enerjilerin kötü niyetler güdülmeden işlenmesi ve yönlendirilmesi ile uygulanan bu işlemler uzmanlarının ellerinde mucizeler yaratabilirler. Rahmani büyüler yaptırmak isteyenlerin yazımızdan edinebileceği faydalı bilgiler vardır. Eğer sizlerle paylaştığımız bilgi ve tavsiyelerin kılavuzluğundan yararlanırsanız rahmani işlemler yaptırırken daha bilinçli hareket edebilirsiniz.

Rahmani uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmadan bu tip bir işlem yaptırmaya girişilmemelidir. Öncelikle rahmani işlemler ile ak büyülerin ve iyi niyet büyülerinin farkını bilmeniz gerekir. Ak büyüler de iyi niyetler ile yapılan büyülerdir. Aynı durum iyi niyet büyüleri için de geçerlidir. Fakat rahmani işlemler ile aralarında belli farklar vardır.

Rahmani Medyum Kime Denir

Her rahmani büyü iyi niyetler güdülerek yapılır, fakat iyi niyetle yapılan her büyü rahmani büyü değildir. Bu farkı unutmamak gerekir. Çünkü belli büyüler iyi niyetler ile yapılsalar da rahmani büyüler değillerdir. Bir büyünün rahmani olabilmesi için belli özelliklere sahip olması şarttır.

Rahmani işlemler yapılırken hiçbir çıkar güdülmemeli ve tamamıyla iyi niyetlere sahip olunmalıdır. Büyünün yapımı sırasında yardım alacağınız medyumun da rahmani medyum olması gerekir. Rahmani medyumlar, bir başkası için yaptıkları büyüleri dahi kendi içlerindeki iyi niyetler ve iyi düşünceler ile yapan medyumlardır. Rahmani medyum hocalar günümüzde ulaşılması zor kişilerdir. Fakat rahmani işlemler yaptırmak isteyenlerin rahmani hocalar ile iletişime geçmesi mühimdir.

Rahmani İyi Niyet Büyüleri Hangileridir

Rahmani büyü işlemleri arasında rahmani olduğu sorgulanan büyüler de vardır. İnsanların rahmani olduğu hakkında en çok şüpheye düştüğü işlem rahmani ayırma büyüsüdür. Fakat bu işlem birbiri için hayırlı olmayan ve ilişkilerini sürdürürken mutsuz olan kişileri ayırmak için yapılır. Tamamıyla iyi niyetler ile kişiler hayatlarına doğru kişiler ile devam edebilsin diye yapılan bir büyüdür.

Bunun dışında aşık etme, bağlama, bereket açma, huzur verme ve benzeri niyetler ile yapılabilen pek çok rahmani işlem vardır. Eğer rahmani niyetler ile büyü yaptırmak istiyorsanız bu büyünün size istediğiniz etkileri sağlayabileceğinden emin olmalısınız. Çıkar güderek yaptıracağınız rahmani işlemlerden istediğiniz sonuçları alamayacağınızı aklınızdan çıkarmayınız.

1 YORUM

  1. Hocam merhabaa rahmani büyüyle yapılan bu ayırma işlemini kimlere yapabiliyoruz? büyüyü yapcağımız kişinin sevgilisiyle birbirine uygun olmaması mı gerekiyor. yapılan işlemin rahmani olduğunu nasıl anlicaz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here