Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Ayırma büyüsü yapılan eşler ya da eş olmasa bile herhangi bir türden ilişkisi bulunan kişiler, birbirlerine karşı tahammülsüz ve öfke dolu olabilirler. Bu tahammülsüz ruh halinin ya da öfke patlamalarının hiçbir mantıklı nedeni yoktur. Zaten bir durumun büyü şüphesiyle kabul edilmesi de sebepsiz yere yaşanıyor olmasından kaynaklıdır. Birbirini seven ve değer veren insanlar arasında ise bu durumun yaşanıyor olması, elbette üzücü ve yıpratıcı bir durumdur. Bu nedenle ayırma büyüsü nasıl bozulur konusunda bilgi sahibi olmak önemlidir.

Ayırma büyülerini bozmak için, büyünün yapılma şeklini bilmek ve buna göre özel bir süreci değerlendirmek gerekmektedir. Eğer ayırma büyülerini bilinçsizce bozmaya çalışırsanız, büyünün sonradan uzman bir medyum tarafından bozulmasını zorlaştırabilir ve büyünün işleyişini hızlandırabilir ya da daha kötü hale getirebilirsiniz. Manevi ilimlerde uzmanlık çok ama çok mühimdir.

Ayırma Büyüsünü Bozma Yöntemleri

Gerçek bir ayırma büyüsünü bozmak için, öncelikle bakım yapılır ve büyü olup olmadığından emin olunur. Daha sonra büyünün hangi eşya ya da materyaller ile yapıldığına bakılır. Büyü yapılırken okunan okumanın dili ve türüne bakılır. Son aşamada ise büyü yapılırken hangi niyetlerin veya kaç farklı niyetin okunduğuna bakılır. Tüm bunlar tek seferde değerlendirildikten sonra, bu etkiyi ortadan kaldırmanın yani büyüyü bozmanın doğru yollarını belirlemek için çalışmalar başlatılır.

Ayırma Büyüsü Bozulmazsa Ne Olur?

Ayırma büyüsü bozulmazsa, birbirini ne kadar seviyor olurlarsa olsunlar eşler veya büyü yapılan kişiler birbirlerinden ayrılırlar. Üstelik çoğu zaman bu ayrılık sadece ayrılık olarak kalmaz. İki kişi arasında büyük bir öfke ve nefret durumu ortaya çıkabilir. Kişiler birbirlerine karşı düşmanlık besleyebilir ve husumetleri çok uzun yıllar boyunca devam edebilir.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here