Gümüş Büyüsü

Gümüş büyüsü, insanların kötü büyülerden korunmak için yaptırabilecekleri büyülerdir. Bu işleme gümüş ile koruma büyüsü dendiği kadar koruma tılsımı da denilebilir. Gümüş bir objeyi büyü ritüelleri ile tılsım haline getirerek yapılan bir işlemdir. Ritüelde kullanılan gümüş obje genellikle bir aksesuar olur.

Büyüyü yaptıran kişiler kendi tercihleri doğrultusunda gümüş bir kolye, gümüş bir yüzük veya herhangi bir gümüş takılarını büyü için seçerler. Sonrasında bu takıyı büyü ritüelini yaptıracakları medyum hocaya gönderirler. Büyünün yapımı için yardım alacağınız medyum hocanın işleme aşina olması mühimdir. Daha önce koruma büyüsü yapmamış medyumlar ile görüşülür ve işlem yaptırılır ise sonradan hayal kırıklığına uğranabilir.

Gümüş ile Koruma Büyüsü

Gümüş ile yapılan koruma büyüsünün meşakkatli bir ritüeli vardır. Büyünün yapımı için hangi medyumdan yardım alacağınıza büyük bir özen göstermelisiniz. Doğru medyum seçimi, gümüş büyüsü söz konusu olduğunda en önemli detaylar arasında yer alır. Eğer gerekli niteliklere sahip olmayan bir medyuma büyü yaptırırsanız istediğiniz sonuçları alamayabilir ve sonradan büyük pişmanlık duyabilirsiniz.

Gümüş işleminin yapılışı için kullanılacak obje seçildikten sonra büyü ritüeline başlanabilir. Büyü ritüeli uzman medyumun elinden incelik ile tamamlanmalıdır. Ritüel sırasında önce ulvi enerjiler çağırılır. Sonrasında bu enerjilere koruma etkileri ve büyünün niyeti işlenir. Son aşamada ise işlenmiş enerjiler gümüş objenin içine aktarılarak mühürlenir. Böylece koruma tılsımı hazırlanmış olur.

Gümüş ile Yapılan Büyünün Etkileri

Şunu belirtmemizde fayda vardır ki, gümüş işlemi sırasında hazırlanan tılsım, bir tılsım işlemi değildir. Büyüler ile tılsım uygulamaları birbirinden farklıdırlar. Büyüyü yaptıracak olan kişiler iki işlemin birbirinden farklı olduğunu bilmelidirler. Konumuza geri döner isek büyünün etkilerinden bahsetmeye geçebiliriz.

Gümüş işlemi yaptıran kişiler, büyü yapılmış gümüş aksesuarı üzerlerinde bulundurdukları sürede kötü niyetli büyülerden korunacaklardır. Yapılan büyülerin kişi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Eğer kişi kara büyü veya kötü niyetli süryani büyüsü gibi normal büyülerden daha kuvvetli işlemlere maruz kalırsa yine de korunacaktır. Fakat bu durumda kişinin koruma tılsımı ciddi miktarda zedelenecektir. Böyle durumlarda büyünün etkilerinden faydalanmaya devam edebilmek için yeniden işlem yapılması gerekecektir.

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar gümüş büyüsü yaptırsam yapılmış bir büyünün etkilerinden kurtulabilirmiyim?? ailemin üzerinde huzursuzluk büyüsü olduğundan şüphe ediyorum bu büyünün etkisinden korunmak için gümüş büyüsü yaptırsam olurmu yoksa büyüyü bozdurmakmı gerekir???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here