Süryani Büyüsü Etkileri Nelerdir

Süryani büyüleri, etkileri safhasında son derece yorucu ve insanın hayatına doğrudan zorluk katma amacı taşıyan şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Kötü amaçlarla da uygulanabilen bu büyü, pek çok kişinin şüphelenmesi nedeniyle Süryani büyüsü etkileri nelerdir araştırmalarını yapmalarına neden olmaktadır.

Süryani büyüleri, iyi niyetlerle yapıldığında ortaya büyük etkiler çıkmaz. Yani kişide kolayca ortaya çıkan, şüphe duyulan veya kişiyi rahatsız eden durumlar yaşanması beklenmez. Ama niyet kötü olduğunda kullanılan enerjinin de negatif olması, kötü duygular barındırması bunu tehlikeli bir büyü haline getirebilmektedir. Bu kötü etkilere maruz kalan kişi, büyü bozma gibi aşamalara maruz bırakılmadığı sürece hayatını normal şekilde yaşamakta zorluk çekebilmektedir.

Süryani Büyüsünün Kötü Etkileri

Süryani büyülerinin kötü etkilerinden bazıları, kötü niyetle yapıldığında ortaya çıkan kötü etkilerinden bazılarını şu şekilde belirtebilmekteyiz;

  • Büyü yapılan kişinin ruh halindeki değişim, normal bir insanda olduğundan daha hızlı şekilde gerçekleşir. Kişi durduk yere kendini çok mutsuz hissedebilir. Çok öfkeli hissedebilir ve daha saysızı kötü duyguyu anında yaşıyor olabilir.
  • Büyü eğer ayırma soğutma gibi niyetlerle yapıldıysa, kişi eşiyle ya da ailesindeki kişilerle kavgalar edebilir.
  • Kişiye büyü intikam amacı ile yapıldıysa, cin musallatı gibi durumlarla karşılaşabilir.
  • Bu gibi işlemlerde sık karşılaşılan bir diğer durum çok uyku ya da az uykudur. Kişinin uyku düzeni tam tersine şekilde değişebilir.
  • Kişi, gerçek ile rüyaları birbirinden ayırt edemeyecek kadar ciddi bir kafa karışıklığı sürecini yaşıyor olabilir.

Süryani Büyülerinin Zararları Nelerdir?

Süryani büyülerinin zararları yukarıda saydıklarımız etkilerle beraber ortaya çıkar. Ancak bu zararları sosyal, manevi, maddi ve psikolojik olarak da değerlendirmek mümkündür. Büyü yapılan kişinin yaşam standartları olumsuz yönde geriye doğru bir değişim geçirebilir. Ancak unutmayınız ki bu söylediklerimiz, sadece Süryani büyüleri kötü niyetle yapıldığında ortaya çıkan etkileri kapsamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here