Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma yöntemleri, büyü yapılan kişiye has olarak belirlenmelidir. Sert ve ağır bir büyü bozma ritüeli, büyü yapılan kişinin ruhunu tıpkı büyünün yaptığı gibi yorabilir, onu korkutabilir ya da eğer cinni varlıklar varsa onların daha asabi hale gelmesine neden olabilir. Bazı büyüler, tek bir seansta bozulamazlar. Büyüyle gelen cinler de, büyü bozma süresi boyunca çok tedirgin olabilirler. Bu tedirginlik ile daha saldırgan, daha cüretkar olabilirler. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, aşamaları dikkatli yönlendirmek gerekir. Ayrıca seanslar arasındaki süreyi uzun tutmamak gerekir.

Eğer bu seanslar arasındaki vakit uzun tutulursa, büyü yapılan kişi; Büyü bozma seanslarından korkabilir. Cinni varlıklar tarafından tehdit edilerek, büyü bozma sürecinden kaçması gibi durumlar görülebilmektedir. Bu yüzden büyü bozma aşamasında yöntemler çok ama çok özenle seçilmelidir.

Büyü Bozmada Etkili Materyaller

Her organik maddenin, kendine has bir frekansı ve enerjisi bulunur. Havas ilmi, bunu anlamada önemli bir ilim olarak dünyanın her yerinde ilgi gören bir ilimdir. Havas ilmi dahil olmak üzere gizli ilimlere dahil pek çok öğreti, gümüş ve safrana büyü bozma gibi aşamalarda önem vermektedir.

Gümüş ve safran maddelerinin frekansları, negatif enerji üzerinde çok büyük etkiye sahiplerdir. Hatta bir nevi yansıtıcı olarak da düşünülebilirler. Yani büyü yapılan kişiye uygun seanslar sonrasında bir daha büyü yapılmasını engelleyici etkileri bulunabilir.

Büyü Bozmanın Evdeki Yöntemleri

Büyü bozmanın evdeki yöntemleri adı altında uzmanlık isteyen seansları kesinlikle denemeyiniz. Çünkü bu seansların büyü bozmaya dair şeyler olduğuna asla emin olamazsınız. Bunun yerine, sizi bir süre de olsa rahatlatabilecek şeyleri kullanabilirsiniz. Örneğin sirke ile yapılan temizlik, tuzlu su ile yapılan temizlik, defne ve adaçayı yaprakları ile yakılan tütsüler enerjinizi düzenlemenizde yardımcı olabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here