Su Büyüsü

Su, zamanın başlangıcından beri dünyamızda varlığını korumakta ve insan oğlu için büyük bir önem taşımaktadır. Su büyüsü, bu sayede gelmiş geçmiş en eski büyülerden birisi olmuştur. Antik şamanlar ve kadim kişiler, kendi zamanlarında büyü yaparken o dönemin imkanlarına yönelik materyallerden yararlanmışlardır.

Antik çağlarda henüz yerleşik yaşam biçimi tam anlamı ile benimsenmediği için tatlı su kaynakları bir cevher niteliği taşımaktaydı. Bu nedenle insanlar suya ve ateşe büyük bir önem verirdi. Bu önem ile antik büyülerin tarihi yazılmıştır. Antik büyülerden iyi niyetli olanlar su ile, kötü niyetli olanlar ise ateş ile yapılmıştır. Antik şamanların bu kararı ile büyülerin tarihinde ciddi bir adım atılmıştır.

Su ile Yapılan Büyünün Etkileri

Günümüzde su büyüleri hala bu temele bağlı bir şekilde uygulanmaktadır. Su ile yapılan iyi niyet büyüleri, kuvvetli etkilere sahip olmaktadırlar. Ancak büyünün etkilerinin istenilen sonuçları verebilmesi belirli etkenlere bağlıdır. Öncelikle büyünün orijinal metodu ile uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün etkileri beklentileri karşılayacak güçte olmayacaktır.

Büyüyü yaptıracağınız medyum hocanın konu hakkında yeterli tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer doğru medyum seçimini yapmazsanız, büyüden elde edeceğiniz sonuçlar sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. Büyüyü yapacak olan medyum gerekli niteliklerden yoksun olur ise yaşanacak bir diğer ihtimal ise büyünün tutmaması olacaktır.

Su ile Nasıl Büyü Yapılır

Yaptıracağınız büyünün tutması için en büyük önceliğiniz gerekli araştırmaları özenli bir şekilde yapmak olmalıdır. Bu sayede doğru medyum seçimine giden yolda adım adım ilerleyebilirsiniz. Su büyüsü, aşık etme, kısmet açma, bereket verme, şifa sağlama ve benzeri niyetler ile uygulanabilmektedir. Büyüden istenilen sonuçları alabilmek için yaptıracağınız niyetine yönelik araştırmalar yapmalısınız.

Eğer su ile aşık etme büyüsü yaptıracaksanız hem su ile yapılan büyülerde uzman, hem de aşık etme büyülerinde uzman bir hocadan yardım almalısınız. Aynı durum büyünün diğer niyetlere yönelik yapılmasında da geçerli olmaktadır. Büyüden elde edeceğiniz sonuçları sizi memnun etmesi için bu detayı ciddiye almanızı öneririz. Su ile yapılan büyünün orijinal metoduna sadık kalan medyumların sayısı günümüzde bir hayli azalmıştır. Bu sebeple medyum arayışınız sırasında sitemiz gibi güvenilir sitelerdeki bilgilerin kılavuzluğuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Her türlü soru ve merakınız için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

1 YORUM

  1. Merhaba benim kısmetim kapalı napsam netsem kısmetimi bulamıyorum, birkaç kere hocalara gittim kısmet kapama büyüsü var üstünde dediler bozariz dediler ama paramı alıp hiçbir şey yapmadılar bana muska falan vereceklerdi ama engellediler ulaşamıyorum. Artık parasını da düşünmüyorum sadece kismetimi açtırmak istiyorum. su büyüsüyle kısmet açan gerçek hocalar nasıl bulabilirim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here