Süryani Büyüsünün Belirtileri

Son derece tehlikeli bir büyü olarak bilinen ve uygulaması aşamasında çok zorlu süreçleri olan Süryani büyüsünün belirtileri, doğru takip edilmesi gereken ve özellikle manevi ilimler konusunda bilgi edinmek isteyen herkesin bilmesi gereken şeyler arasında yer almaktadır.

Süryani büyüleri sadece kötü niyetler ile yapılmıyor olabilir. Ancak bilinmelidir ki, kötü niyetle yapılan Süryani büyüleri insanların hayatında çok kötü durumlara yol açabilmektedir. Kısmetleri kapanabilir, şansları kapanabilir, sevdiklerinden kopabilir, akli dengesinde bozukluk yaşayabilir, kafası sürekli olarak karışık olabilir ve hatta tüm bunlarla beraber cin musallatları gibi durumlar bile görülebilmektedir. Ancak büyülerin belirtileri doğru takip edildiğinde şüphe duymak için yeterli gerekçe kişinin elinde olur. Böylece büyüler üzerine bakım yaptırılarak çeşitli bozma uygulamaları yapılabilir.

Süryani Büyüsü Yapılan Kişiler

Süryani büyülerinin kötü amaçlar yapıldığı durumlarda, büyü yapılan kişiler üzerinde şu belirtiler ortaya çıkabilmektedir;

  • Büyü yapılan kişide çeşitli uygu bozukluğu durumları ortaya çıkabilir. Bu uyku bozuklukları çok uyumak ya da hiç uyuyamamak gibi ortaya çıkabilmektedir.
  • Büyü yapılan kişilerde en sık görülen belirti paranoyadır. Kişi, olmayan durumlar üzerinde çeşitli endişeler edinebilir ve bu endişeleri gerçekmiş gibi kendi içinde yaşayabilir.
  • Kişinin ruh hali dengesizdir. Bu belirti hemen hemen her kötü niyetli büyüde ortaya çıkabilir.
  • Kişiler sağlıklı karar veremedikleri gibi, çevresindeki insanlara karşı da tavırlarını olumsuz yönde değiştirebilmektedir.
  • Büyünün niyetine bağlı olarak, tüm bu belirtilere farklı durumlar da eklenebilmektedir.

Süryani Büyüsü Zarar Verir Mi?

Süryani büyüleri aslında kişiye fiziksel anlamda zarar vermez. Zarar denince insanın aklına ilk bu gibi şeyler gelmektedir. Burada zarar kelimesinin ifade ettiği şey daha çok manevi, duygusal ve ruhsal şekillerde ortaya çıkar. Büyünün fark edilmemesi durumunda kişinin hayatı yaşanamaz şekilde kötü olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here