Kötü Niyet Büyüleri

Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar, insanların içinde bulundukları durumlara müdahale etmek için kullanabilecekleri işlemlerdir. Bu işlemler iyi niyetler ile yaptırılabileceği gibi kötü niyetler ile de yaptırılabilirler. Kötü niyet büyüleri, insanların düşmanlarına ceza vermek veya onlardan intikam almak için tercih ettikleri büyülerdir.

Kötü niyetler ile yapılan büyülerin tahmin edilebileceği üzere kötü etkileri olacaktır. Bu işlemlerin etkileri genellikle ruhsal, manevi veya fiziksel açılardan zarar verme üzerine olmaktadır. Kötü niyetler güdülerek büyü yaptırmak isteyenler, arzu etikleri sonuçları alabilmek için kötü niyet işlemlerine dair tecrübe sahibi olan medyumlardan yardım almalıdırlar. Çünkü bu işlemlerin uzman medyumlar tarafından yapılması gerekir. Kötü niyet işlemlerinin medyum olmayan ve gerekli niteliklerden yoksun olan kişilerce yapılması hiç güvenli değildir.

Kötü Niyetli Büyüler Hangileridir

Kötü niyetler ile yapılan büyülerin hangileri olduğu büyük bir merak konusudur. İnsanlar kötü niyetlerine hizmet edebilecek etkileri olan büyüleri merak ederler. Bu tür etkileri olan büyülerin kendi içlerinde çeşitleri vardır. Fiziksel zarara yol açan büyüler en az tercih edilenleridir. İnsanlar fiziksel bir zarara yol açacak büyüleri yaptırmaktan çekinirler.

Ancak ruhsal zarara yol açan kötü niyet büyüleri daha sık tercih edilmektedir. Bu tür büyülerin ne gibi etkileri olacağından yazımızın ilerleyen kısımlarında bahsedeceğiz. Şimdi ise en çok tercih edilen kötü niyet işlemleri hakkında birkaç detaydan söz edeceğiz.

Kötü Niyetli Büyülerin Etkileri

Manevi açıdan zarar veren kötü niyetli büyü işlemleri, en çok tercih edilen kötü niyet işlemleridir. Bu büyülerin bereket kaçırma, huzur kaçırma, kısmet kapama ve benzeri etkileri vardır. İnsanlara doğrudan olarak ne ruhsal ne de fiziksel hasar verirler. Fakat dolaylı yoldan pek çok farklı zarara yol açabilirler. Asıl yapılış amaçları ise manevi zararlara yol açmaktır.

Ruhsal açıdan zararlı olan kötü niyetli büyüler ise delirme büyüsü, cin musallatı büyüsü ve belli kara büyüler ile örneklendirilebilir. Bu işlemler biraz daha büyük zararlara yol açacaktır. İnsanlar kötü niyet büyüleri ile istedikleri türde zararlar verebilirler. Tek gereken ise büyüyü yaptıracak bir medyum bulmaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here