Şeytani Büyüler

Şeytani büyüler, kötü niyetler ile yapılan zararlı büyülerdir. Bu büyülerin hem fiziksel, hem ruhsal, hem de manevi zararlı olabilmektedir. Yapılan şeytani işleme bağlı olarak bu etkilerden biri ortaya çıkabileceği gibi tek büyü işlemi ile birden fazla etkiye yol açmak da mümkündür.

Şeytani uygulamalara maruz kalan kişilerin hayatlarının zindana döneceğini söyleyebiliriz. Büyünün doğru yapılması ile düşmanlarınızı istediğiniz gibi cezalandırabilir, onlara büyük bir ders verebilirsiniz. Fakat bu isteğin gerçekleşmesi için büyü ritüelinin büyük bir özenle tamamlanması şarttır. Şeytani işlemlerin doğru bir şekilde yapılmaması, sadece büyü yapılan kişiyi değil, büyüyü yaptıran kişiyi de risk altına sokacaktır.

Kötü Niyetli Büyüler Hangileridir

Kötü niyetler ile yapılan pek çok büyü işlemi vardır. Tüm bu işlemleri tek bir kategori ile sınırlamak mümkün değildir. Çünkü kötü niyet büyüleri kendi içlerinde farklı çeşitlere sahiplerdir. Fiziksel zarar verme niyetiyle yapılan kötü niyet büyüleri olduğu gibi psikolojik zarara yol açan kötü niyet büyüleri de vardır.

Bunların dışında herhangi bir zararı olmayan, çıkar güdülerek yapılan kötü niyet işlemleri vardır. En çok yaptırılan kötü niyetli şeytani büyüler ise ayırma büyüleridir. İnsanlar sevdikleri kişileri sevgililerinden veya eşlerinden ayırmak için şeytani ayırma işlemlerine başvurabilirler. Aynı işlemler sevdiği kişiden kopararak cezalandırmak istediğiniz düşmanlarınıza da uygulanabilir.

Şeytani Büyü ve Tehlikeleri

Şeytani işlemler isimleri sebebiyle tehlikeli oldukları düşünülen büyülerdir. Peki gerçekten bir tehlikeleri var mıdır hemen açıklayalım. Şeytani işlemlerin istenmeyen yan etkilere yol açarak büyüyü yaptıran kişiyi tehlikeye sokmaları mümkündür. Fakat bu durum, büyüyü yapan kişi amatör olursa gerçekleşebilecektir. Eğer büyü ritüeli uzman bir medyum tarafından özenle tamamlanır ise böyle bir tehlike teşkil etmeyecektir.

Fakat şeytani işlemlerin medyum olmayan kişilerce bilinçsiz bir şekilde yapılmaya kalkışılması büyük bir risk oluşturacaktır. Bu durumda büyü belirli yan etkilere yol açarak kötü etkilerini büyüyü yapma girişiminde bulunan kişiye yansıtabilir. Böyle bir risk almamak için büyünün yapımını uzman ellere bırakmanız hayırlı olacaktır. Büyüyü yaptıracağınız medyum seçimini doğru yaparsanız büyüden istediğiniz sonuçları herhangi bir risk altında kalmadan alabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here