Biber Büyüsü

Biber büyüsü, çift ağızlı büyüler denilen bir büyü kategorisinde yer almaktadır. Ayırma ve aşık etme niyeti ile yapılabilen çok amaçlı bir büyüdür. Büyünün ritüeli sırasında ufak bir değişiklik yaparak iki farklı niyete hizmet etmesi sağlanabilmektedir. Büyünün ayırma etkileri de aşık etme etkileri de oldukça kuvvetlidir.

Kimisi birden fazla amaca yönelik yapıldığı için daha kuvvetsiz bir büyü olduğu yanılgısına kapılabilmektedir. Fakat bu düşünce yanlıştır. Biber ile yapılan ayırma büyüsü sevgilileri ayırabildiği gibi eşleri de ayırabilecek kadar etkili bir büyüdür. Aşık etme niyeti ile yapılan biber işleminin de arda kalır yanı yoktur.

Biber ile Ayırma Büyüsü

Biber büyüsü, ayırma veya aşık etme niyeti ile en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Fakat bunun sebebi büyünün etkilerinin kuvvetli olması değildir. Tabi ki büyünün kuvvetli etkileri olması da tercih edilme oranına artı yönde etki sağlar. Fakat büyünün sıkça tercih ediliyor olması evinizde kendiniz yapabileceğiniz bir ritüeli olmasına bağlıdır.

Ayırma niyeti ile yapılacak biber işlemi için önceden uzman bir medyum tarafından okunmuş dokuz adet acı biber gereklidir. Bu biberlerin büyü yoluyla ayrılması istenen kişilere yönelik okunması gerekmektedir. Yani ayrılması istenen kişilerin bilgilerini vereceğiniz medyum, onlara etki edecek tılsımlı cümleler hazırlar ve biberleri bu şekilde okur.

Biber ile Aşık Etme Büyüsü

Büyü ritüelinin geriye kalan tek bir aşaması vardır fakat bu aşama dokuz günde tamamlanabilir. Her gece, tam olarak gece yarısında bir ateş yakılır ve biberlerden bir tanesi köze atılır. Biber köze ilk atıldığında büyüyü yapan kişi büyünün niyetini ve kime yapılacağını telkin eder. Biber sabaha kadar közde bekletilir. Sabah olunca biber közden çıkartılır ve simsiyah olmuş kabukları soyulur ve bir peçetenin içinde kurutulmaya bırakılır.

Aynı işlem dokuz gece tekrar edilir ve son sabah tüm kabuklar toprağa gömülür. Aşık etme niyetiyle yapılan büyü ile ayırma niyetiyle yapılan büyünün yapımları neredeyse aynıdır. İki işlem arasında sadece iki fark bulunmaktadır. Birinci fark büyünün niyetidir, ikincisi ise kullanılan biberlerin farklı olmasıdır. Ayırma için acı kırmızı biber, aşık etme için ise tatlı kırmızı biber kullanılır.

1 YORUM

  1. selamlar aşk için biber büyüsü yapmak istiyorum bu biberlerin hepsinin tatlı olmasına dikkat etmek lazım demişsiniz ama tadına bakmadan nasıl emin olabilirim tadına baktığım biberi kullanabilirmiyim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here