Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürer

Aşk büyüsü ne kadar sürer sorusu iki yönlü cevaba sahiptir. İlki etkisi ne kadar sürer, ikincisi yapımı ne kadar sürer şeklindedir. Büyülerin yapım süreleri hakkında net cevaplar vermek mümkün değildir. Hasta olduğunuzu ve ilaç kullandığınızı düşünelim. İlaçlarla beraber beslenme düzeniniz, dinlenme şekliniz ve bünyeniz de iyileşme sürenizde değişikliğe neden olabilir öyle değil mi? İşte büyüler de tam olarak böyle işler. Kişinin kendine has özellikleri, büyünün tutma ve yapılma süresinde değişiklikler yaşanmasına neden olabilmektedir.

Çoğu medyum genellikle büyülerin yapılma süresi olarak ortalama 21 gün şeklinde ifadeler vermektedir. Ortalama süre düşünüldüğünde bu fikir yanlış değildir. Ancak bu 14 gün de olabilir 28 gün de olabilir 37 gün de olabilir. Yani büyünün türü ve kişinin kendine has durumları da belirleyici olabilir. Ancak kesinlikle büyü kadar karmaşık bir ilim bir günde olacak gibi bir söylemde bulunamaz.

Aşk Büyüsü Yapmak Ne Kadar Sürer

Karmaşık aşk büyülerini yapmak bir haftadan uzun sürer. Büyünün etkilerini göstermesi ile 21 gün ortalama ile ifade edilir. Ancak eğer kişinin manevi enerjiye karşı olan direnci söz konusu ise, o zaman bir büyüyü bir kere tekrar etmek istenen etkiyi yaratmayabilir. Bu durumda büyünün yapılma süresi de, tekrar edilmesi nedeniyle uzayabilmektedir.

Manevi ilimler hususunda ezbere konuşmak, doğru bir yöntem değildir. Evrenin mevcut işleyişini ve olayların zincirini değiştirmekten söz ediyoruz. Böyle karmaşık bir konuda, net ifadelerde bulunmak doğru olabilir mi?

Aşk Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer

Aşk büyülerinin etkileri, büyü bozulmadığı sürece ömürlüktür. Çünkü gerçekten doğru şekilde yapılan bir büyü, herhangi bir zaman tabi tutulamaz. Hatta büyü için dünya zamanı bile anlamsızdır. Büyüde asıl olan enerjidir ve enerjinin ölçüsü evrenseldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here